Najlepsze rozwiązanie na Twoją energię

Specjalista w produkcji rozdzielnic

Firma MEWAT s.c. Paweł Kalinowski Przemysław Paziewski oferuje profesjonalne wsparcie w zakresie rozwiązań elektrotechnicznych. Swoją działalność opiera na mocnych filarach, którymi są wiedza i wieloletnie doświadczenie właścicieli w produkcji rozdzielnic elektrycznych nN.

Głównym obszarem działalności spółki jest produkcja rozdzielnic w obudowach metalowych. Profesjonalnie wyposażony zakład produkcyjny, wykwalifikowana kadra oraz sprawdzeni dostawcy pozwalają nam na dostarczanie produktów najwyższej jakości. 

Istotną gałęzią w działalności naszej firmy jest produkcja rozdzielnic w obudowach termoutwardzalnych. Korzystając z naszych rozwiązań prefabrykujemy rozdzielnice w sposób umożliwiający łatwą ich zabudowę w systemie energoenergetycznym oraz prostą eksploatację.

 

 

Jak pracujemy

Mocną stroną spółki jest przez lata doskonalona współpraca między działami wewnątrz firmy. Pozwoliło nam to na wypracowanie optymalnego procesu obsługi zamówień. Dzięki temu produkujemy rozdzielnice wysokiej jakości w krótkich, niestandardowych terminach w naszej branży.

Dzięki wiedzy praktycznej oraz znajomości technologii, wspieramy Klientów w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań zgodnych z obowiązującymi normami. Podpowiadamy, sugerujemy i wdrażamy koncepcje, które mają za zadanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

W naszym zakładzie produkcyjnym posiadamy nowoczesny park maszynowy. Wykorzystywane przez nas najnowsze oprogramowanie oraz maszyny i urządzenia usprawniają proces produkcji. Dzięki temu, realizujemy zamówienia z dużą dokładnością i dbałością o detale. 

Końcowym etapem produkcji każdej rozdzielnicy jest kontrola jakości, która potwierdzona jest protokołem z badań. Ze starannością weryfikowane są produkty dostarczane do Odbiorców, co ostatecznie przekłada się na pozytywne relacje z Klientami, a dowodem tego są pochlebne rekomendacje od naszych Klientów.

Nasza sprzedaż

Wśród firm z naszej branży wyróżnia nas profesjonalne podejście do każdego zagadnienia oraz kompleksowa obsługa doradczo- techniczna.

Klient przy wyborze optymalnego rozwiązania może liczyć na wsparcie naszego zespołu. Zapewniamy dojazd do Klienta w celu ustalenia zasad realizacji zlecenia oraz wykonania ewentualnych uzgodnień i pomiarów. W odpowiedzi na zapytania naszych Kontrahentów dział handlowy na bieżąco przygotowuje oferty handlowe dopasowane do ich oczekiwań.

Ważnym elementem naszych relacji biznesowych jest dla nas obsługa po przyjęciu zamówienia. Uważamy, że to właśnie jakość obiegu informacji i dokumentów, podczas realizacji zlecenia, świadczy o profesjonalnym podejściu do Klienta.

Wyróżnia nas jakość i krótkie terminy realizacji

Tak nas ocenili nasi klienci

Copyright © Mewat 2019.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»