Najlepsze rozwiązanie na Twoją energię

Elektromonter

Twoje korzyści:

  • Praca w siedzibie firmy, w przyjaznej atmosferze (brak wyjazdów na montaż),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę,
  • Rzetelne szkolenie wstępne, które pozwoli Ci przygotować się do pracy na stanowisku Elektromontera i dobrze poznać środowisko pracy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wsparcie kierownictwa i zespołu,

Twoje zadania:

  • Montaż elektryczny i mechaniczny komponentów składowych rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia zgodnie z dokumentacją,
  • Wykonywanie okablowania na podstawie schematów,
  • Kontrola jakości wyrobu i raportowanie wyników,
  • Dbanie o jakość i estetykę wykonanych elementów,
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (06.00-14.00, 14.00-22.00),

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie kierunkowe (elektryk/elektromonter lub pokrewne) lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym oraz schematem elektrycznym,
  • Sumienność, dokładność oraz zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Dołącz do nas - użyj przycisku APLIKUJ lub wyślij CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres:

MEWAT s.c. P. Kalinowski P. Paziewski, ul. Przemysłowa 45, 08-410 Wola Rębkowska

lub na e-mail: biuro@mewat.eu

W treści CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEWAT s.c. P. Kalinowski P. Paziewski z siedzibą w Woli Rębkowskiej, ul. Przemysłowa 45, moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego CV, w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres: biuro@mewat.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowała Cię ta oferta? Dołącz do nas!